Syjeco Store

Syjeco Store

Mesajde pari » 31 Mar 2011, 09:41

Dragii mei, am primit in urma unei comenzi ceva tutun de la elvetieni...
Mentiune: Ei noteaza pe o scara de la 1(slab) la 10(foarte tare) taria tutunului.
Recunosc ca am fost tentat de aromatice...surpriza mare, EU, nu am mai fumat tutunuri de acest tip si trebuie sa reanalizez ce inseamna aromat!?!
Nu are legatura cu ce ma steptam eu, CIUDATE tutunuri...
Am sa fac tot posibilul sa va pun la dispozitie din ele sa le incercati si voi, EU nu stiu ce sa zic, m-am pacalit sau....?!?
Fişiere ataşate
GH BobsFlake [640x480].jpg
VA Flake with Chocolate Aroma - Strength:5-6 - Based on the reciept of Full Virginia Flake, the Chocolate aroma
W TeeTabak [640x480].jpg
Aromatic: Virginias, Burley - Strength:4-5
GH Burley&Bright [640x480].jpg
Strength:3-4 - a combination of Light Burleys and Flue - cured bright virginias. To the Burley is added a typical Cocoa casing
GH BalkanMix [640x480].jpg
English with Latakia - Strength:6
SG WestmorlandMix [640x480].jpg
English with Latakia and Black Cavendish - Strength:6 - Bright Virginias, Latakia and Black Cavendish, blended and matured after a light flavour has been added.
ST Rubelite [640x480].jpg
Flavored/Aromatic (Vanilla/Fruits) - Strength:5 - Several Virginias in different Cut, Sweet Black Cavendish and Burley.
ST Mogano [640x480].jpg
Classic English - Strength:7-8 - Several Virginias, including highest quality Havana Leaf, Latakia, and Orientals
Avatar utilizator
pari
Membru de onoare
 
Mesaje: 473
Images: 121
Membru din: 27 Feb 2009, 22:37
Localitate: Ploiesti

Înapoi la Cel mai recent tutun fumat

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron