Andrei

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati [url=http://forum.pipa-bucuresti.ro/ucp.php?i=164]profilul personal[/url] si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

Andrei

Mesajde Alien » 10 Iul 2010, 18:09

Bine v-am gasit. Alien este de fapt Andrei Joita, un tip de 25 de ani, care a terminat medicina si momentan asteapta rezidentiatul pentru a vedea unde va practica psihiatria. Am descoperit recent "sportul acesta" si a fost o evidenta schimbare in bine comparativ cu tigarile. Acum astept prima mea pipa si primul tutun sa zicem ceva mai bun calitativ. Numai bine. ;)
I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti...
Avatar utilizator
Alien
 
Mesaje: 104
Membru din: 22 Iun 2010, 01:02
Localitate: Moreni/Craiova

Re: Andrei

Mesajde zudo » 10 Iul 2010, 18:26

Salut ! Bine ai venit, te asteptam si la intalniri. :1) Cum ai aflat de noi ?
Avatar utilizator
zudo
Membru de onoare
 
Mesaje: 694
Membru din: 04 Feb 2009, 21:48
Localitate: Bucuresti

Re: Andrei

Mesajde Humidor » 10 Iul 2010, 19:19

Bun venit Andrei. Cred ca ne cunoastem de pe humidor.ro deci inteleg ca ai ambele pasiuni. Nu uita sa completezi orasul la profil. Te asteptam si la intalniri... daca pana acum eram destul de putini cu trabucul, acum am putea sa largim cercul. As aminti aici pe Manos, Lifelover, Zudo (cu toscanele), Pari, eu... si or mai fi cativa.
Humidor
 

Re: Andrei

Mesajde Alien » 10 Iul 2010, 20:15

Da, ne cunoastem de pe humidor.ro :) Trabucurile sunt boala mai veche, pipa insa recent am descoperit-o. Nu e inca o pasiune, ci mai mult o.... incercare. Nu stiu daca ma va prinde sau nu.
Mi-ar placea mult sa particip si eu la intalniri.

Zudo, am aflat de voi de pe humidor.ro ;)
I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti...
Avatar utilizator
Alien
 
Mesaje: 104
Membru din: 22 Iun 2010, 01:02
Localitate: Moreni/Craiova

Re: Andrei

Mesajde Lifelover » 10 Iul 2010, 22:13

Bun-venit, Andrei. Nu ezita sa iei la mana forumul si sa intrebi, daca ai nelamuriri; eu asa am facut si am ajuns repejor de la curiozitate la pasiune. ::6)
Avatar utilizator
Lifelover
 
Mesaje: 135
Membru din: 27 Iul 2009, 20:44
Localitate: Cotroceni


Înapoi la Membri noi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron