Cristian Grigore

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati [url=http://forum.pipa-bucuresti.ro/ucp.php?i=164]profilul personal[/url] si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

Cristian Grigore

Mesajde Cristian Grigore » 02 Sep 2010, 12:06

Buna ziua tuturor,

Permiteti-mi va rog sa ma prezint: Sunt Cristian Grigore, inginer, din Bucuresti, 36 de ani.

De ceva vreme ma tenteaza sa incerc pipa.
Incercand sa ma documentez am descoperit acest forum, de pe care - si prin amabilitatea unora dintre dumneavoastra - am extras in ultimele 2 zile foarte multe informatii interesante. Am vazut ca o parte dintre dumneavoastra au renuntat la fumat tigarete cu ajutorul pipei. Sper sa pot face asta si eu.

Daca imi permiteti, voi reveni cu impresii dupa ce voi reusi sa fumez (sau sa invat sa fumez). Deocamdata incerc sa vad ce tip de pipe sa cumpar, ce tip de tutun si multe altele.

Ca pasiuni, aveam lectura, scenetele (teatru) de amatori si pescuitul. Spun aveam, pt ca acum un an m-am insurat si de atunci nu prea mai stiu ce pasiuni am... :)
Glumesc evident, insa din motive relativ obiective, mi-a mai ramas mai mult lectura...

Va multumesc si va doresc o zi buna in continuare
Cristian Grigore
 

Re: Cristian Grigore

Mesajde zudo » 02 Sep 2010, 14:58

Bine ai venit Cristian ! Te asteptam la intalniri, sa testezi pe viu tabacurile si atmosfera din jurul pipelor. :1)
Avatar utilizator
zudo
Membru de onoare
 
Mesaje: 694
Membru din: 04 Feb 2009, 21:48
Localitate: Bucuresti

Re: Cristian Grigore

Mesajde victor » 02 Sep 2010, 16:18

Salut si bun venit! Cred ca va fi o placree sa ne vedem la intruniri si sa dezbatem mai pe larg problema renuntatului la tigari. :1)
O pipa ofera omului intelept timp sa gandeasca si prostului ceva sa tina in gura.
Avatar utilizator
victor
Membru fondator PCB
 
Mesaje: 147
Images: 20
Membru din: 14 Feb 2010, 00:42
Localitate: Bucuresti, Romania

Re: Cristian Grigore

Mesajde Cristian Grigore » 02 Sep 2010, 16:40

multumesc si bine v-am gasit:)
o sa ne vedem, dar cred ca abia dupa 1 octombrie.

pana atunci sper sa reusesc sa scap de tot de tigari si sa ma bucur de ceea ce-nseamna "o fumata"...si sa-mi ramana si cu limba-ntreaga :):)
Cristian Grigore
 


Înapoi la Membri noi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron