Mihai Balaci

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati [url=http://forum.pipa-bucuresti.ro/ucp.php?i=164]profilul personal[/url] si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

Mihai Balaci

Mesajde mihai.b » 01 Oct 2010, 13:40

Va salut cu respect pe toti!

Sunt Mihai si am 26 de ani.Nu sunt fumator de tigara.Fumez rareori trabuc, iar de pipa m-am apucat din pasiune pentru fenomen si placerea de a detine un obiect de calitate pe care sa-l ingrijesti mereu.De 2 luni de zile sunt posesorul unei pipe "mai bune" : Peterson Cara Classic 68.Mai am acasa 2 pipe mai vechi, fara filtru.
Referitor la tutun preferat: nu m-as pronunta inca, deocamdata fumez Peterson Sherlock Holmes cu care ma impac bine, nu e prea tare si cateodata Peterson Gold Blend.
Lucrez ca inginer IT si ca pasiuni mai am Fotografia, ceasurile si sporturile cu motor.
Cred ca am mute de invatat pe acest forum de la oameni cu experianta si ma bucur ca l-am gasit.
mihai.b
 

Re: Mihai Balaci

Mesajde zudo » 01 Oct 2010, 14:58

Bine ai venit ! Te asteptam si la intalniri, unde poti pune in practica multe informatii, pe care cred ca le-ai obtinut deja din forum, si, mai ales, unde poti gusta din tutunurile noastre. :2)
Avatar utilizator
zudo
Membru de onoare
 
Mesaje: 694
Membru din: 04 Feb 2009, 21:48
Localitate: Bucuresti

Re: Mihai Balaci

Mesajde mihai.b » 01 Oct 2010, 15:04

Am sa incerc in limita timpului sa ajung la cat mai multe.cu siguranta am de invat multe.
mihai.b
 


Înapoi la Membri noi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron