blackdevil

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati [url=http://forum.pipa-bucuresti.ro/ucp.php?i=164]profilul personal[/url] si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

blackdevil

Mesajde blackdevil » 13 Noi 2010, 09:39

Salutare la toata gasca.
Numele meu este Bogdan Zaharioiu,am 40 ani,locuiesc in Ploiesti si de "meserie" sunt economist(nu am practicat niciodata)....acum ma ocup strict de fotografie.Nu are rost sa va spun ca am fost fumator de tigarete(si nu sunt vindecat definitiv) si de ceva timp(cred ca sunt cca 4 ani) am tot cochetat cu pipa dar nu am fost convins ca poate sa inlocuiasca tigarea.Acum ceva timp am zis ca este momentul sa fac acest pas si uite asa a inceput lungul drum catre stabilirea prioritatilor in materie de pipe,tutun,accesorii si tot ce mai trebuie .
Nu va ascund faptul ca o mare contributie la decizie a avut-o Adrian(pari) el a fost cel care a indrumat sotia pentru a-mi face cadou prima pipa,primul tutun,primul futac....ele este cel care la ora asta mai dezvaluie cate ceva in matereie de fumareala...si tot prin intermediul sau am ajuns pe acest forum.
Fiind un incepator nu am cu ce sa ma laud in materie de "scule"...am cateva pipe diferiti producatori....si iubesc tutunul aromatic....in curand cu ajutorul vostru sper sa-mi maresc gama,numarul de pipe si sortimentele de tutun
Dar toate aceste le discutam pendelete...asa cum ne sta bine...in alte subiecte

:ymcowboy:
blackdevil
 

Re: blackdevil

Mesajde zudo » 13 Noi 2010, 10:41

Salut si bine ai venit, Bogdane !
Se ingroase randul "republicanilor" si al "bogdanilor" pe forum si, speram, la reuniunile clubului. Ai un profesor de tot respectul. :1)
Avatar utilizator
zudo
Membru de onoare
 
Mesaje: 694
Membru din: 04 Feb 2009, 21:48
Localitate: Bucuresti

Re: blackdevil

Mesajde Humidor » 13 Noi 2010, 15:19

Bun venit! Te asteptam pe 26.11.2010 la urmatoarea reuniune impreuna cu mentorul tau Pari.
Humidor
 

Re: blackdevil

Mesajde blackdevil » 14 Noi 2010, 14:39

Va multumesc pentru primire prieteni....sper sa ajung sa va cunosc personal(la intalniri)....
blackdevil
 

Re: blackdevil

Mesajde Lifelover » 14 Noi 2010, 20:55

Bine-ai venit! Greu sa gasesti un indrumator mai meserias decat domnu' presedinte; astept cu placere sa-i cunosc si ,,ciracul'' cat de curand.
Avatar utilizator
Lifelover
 
Mesaje: 135
Membru din: 27 Iul 2009, 20:44
Localitate: Cotroceni


Înapoi la Membri noi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron