Mac

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati profilul personal si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

Mac

Mesajde Mac » 09 Dec 2010, 17:26

Domnilor va salut,

Ma numesc Marius Droasca am 43 de ani, lucrez in Bucuresti la o firma de comert si distributie in FMCG si sunt un fost fumator de tigarete, incepator in ale pipatului. Am 6 pipe (Vauen, Chacom, Danske Club, Butz Choquin, Savinelli Capitol) si am fumat 20 – 30 branduri de tutun in decursul acestui an (am trecut la pipa pe 1 ian 2010).
Ceeace stiu despre pipe si pipat este in totalitate de pe site-urile romanesti de pipe, unde pipa-bucuresti.ro este bine reprezentat (FELICITARI!!).
Stiu ca este cam din scurt, dar am vazut pe site ca maine va avea loc ultima intalnire din acest an; mi se pare un bun prilej de a ma prezenta in direct si a va cunoaste, in dorinta de a adera la clubul dumneavoastra.
Va adresez deci rugamintea de a-mi permite participarea la intalnirea dumneavoastra.
Cu stima,
Marius Droasca
Mac
Membru de onoare

Re: Mac

Mesajde zudo » 09 Dec 2010, 18:53

Esti binevenit! :2)
zudo
Membru de onoare

Înapoi la Membri noi