Mac

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati [url=http://forum.pipa-bucuresti.ro/ucp.php?i=164]profilul personal[/url] si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

Mac

Mesajde Mac » 09 Dec 2010, 17:26

Domnilor va salut,

Ma numesc Marius Droasca am 43 de ani, lucrez in Bucuresti la o firma de comert si distributie in FMCG si sunt un fost fumator de tigarete, incepator in ale pipatului. Am 6 pipe (Vauen, Chacom, Danske Club, Butz Choquin, Savinelli Capitol) si am fumat 20 – 30 branduri de tutun in decursul acestui an (am trecut la pipa pe 1 ian 2010).
Ceeace stiu despre pipe si pipat este in totalitate de pe site-urile romanesti de pipe, unde pipa-bucuresti.ro este bine reprezentat (FELICITARI!!).
Stiu ca este cam din scurt, dar am vazut pe site ca maine va avea loc ultima intalnire din acest an; mi se pare un bun prilej de a ma prezenta in direct si a va cunoaste, in dorinta de a adera la clubul dumneavoastra.
Va adresez deci rugamintea de a-mi permite participarea la intalnirea dumneavoastra.
Cu stima,
Marius Droasca
Avatar utilizator
Mac
Membru de onoare
 
Mesaje: 108
Membru din: 09 Dec 2010, 16:46
Localitate: Bucuresti

Re: Mac

Mesajde zudo » 09 Dec 2010, 18:53

Esti binevenit! :2)
Avatar utilizator
zudo
Membru de onoare
 
Mesaje: 694
Membru din: 04 Feb 2009, 21:48
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Membri noi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori

cron