TLGTLC

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati [url=http://forum.pipa-bucuresti.ro/ucp.php?i=164]profilul personal[/url] si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

TLGTLC

Mesajde TLGTLC » 15 Dec 2010, 16:53

Buna! Numele meu e Liviu iar nick-ul a fost adoptat ca forma de protest in clubul meu de suflet. Ma enerva teribil ca toti se strigau pe nick-ul folosit la intalniri si am adoptat nick-ul acesta. Si toti s-au vazut siliti sa ma strige pe nume - Liviu. Apoi a devanit foarte cunoscut si nu-l mai schimb-in caz ca ma vede careva sa stie ca am dat si pe aici!
Pe scurt despre mine, am 32 de ani, actualmente am o afacere care a dat faliment din cauza crizei si lucrez la un proiect in agricultura. Fumez tutun de pipa de cateva luni dar pipa de cateva zile. E marfa rau, si ma face sa ma simt extraordinar. Nu am avut probleme din cele descrise aici, am digerat bine tutunurile-folosesc o pipa cumparata de sotie made in China dar de care sunt multumit. V-am descoperit, v-am studiat, m-am facut membru, v-am studiat si acum hai si eu! Dat fiind faptul ca aceasta revelatie-pipa vine intr-o perioada ultra grea dpdv financiar pentru familia mea, va rog sa intelegeti ca nu voi putea tine pasul cu activitatea de pe club. Sper sa-mi aduc contributia la dezvoltarea acestui club-cred ca e clubul in care m-am urnit cel mai greu!
Multumesc tuturor pentru rabdarea avuta de a scrie toate informatiile de pe forum.
Avatar utilizator
TLGTLC
 
Mesaje: 133
Membru din: 01 Dec 2010, 17:32
Fumez pipa din: 01 Noi 2010

Re: TLGTLC

Mesajde zudo » 15 Dec 2010, 18:49

Salut Liviule si bine ai venit ! Te asteptam si la reuniuni, sa nu crezi ca-i cheltuiala mare. :1)
Avatar utilizator
zudo
Membru de onoare
 
Mesaje: 694
Membru din: 04 Feb 2009, 21:48
Localitate: Bucuresti

Re: TLGTLC

Mesajde TLGTLC » 16 Dec 2010, 09:43

Multumesc pentru primire-inca sunt in stadiul de studiu. Citesc posturile cate 2 ore-aiu notite si fireste nu postez nimic. Mai tarziu vor aparea intrebarile. Remarc ca spre deosebire de alte forumuri, acesta se concentreaza mult mai mult pe subiect.
Avatar utilizator
TLGTLC
 
Mesaje: 133
Membru din: 01 Dec 2010, 17:32
Fumez pipa din: 01 Noi 2010


Înapoi la Membri noi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron