colyalbaitz

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati [url=http://forum.pipa-bucuresti.ro/ucp.php?i=164]profilul personal[/url] si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

colyalbaitz

Mesajde colyalbaitz » 20 Mar 2011, 21:12

Salutare tuturor ma numesc Cusa Nicolae sunt de profesie masinist tiparitor (tipograf pe scurt, dar nu fac ziare) sunt student la Facultatea Ovidius din Constanta la specializarea A.R.( autoverhicule rutiere) imi plac deocamdata tutunurile aromate fiind incepator si fumez fara filtru si sper ca in timp sa imi placa si altceva nu pot spune ca am un anumit tip de pipa pe care o prefer deoarece am doar streight-uri si am avut un bent dar a suferit un accident nefericit acestea fiind spuse va urez fum rece si o companie placuta langa pipa.
Avatar utilizator
colyalbaitz
 
Mesaje: 25
Membru din: 25 Dec 2010, 20:45
Localitate: Constanta

Re: colyalbaitz

Mesajde zudo » 21 Mar 2011, 15:14

Bine ai venit pe forumul nostru ! Daca nu ma insel activezi si pe forumul constantean. Cand ai drum prin Bucuresti si se intampla sa fie o zi de vineri, te asteptam si pe la reuniunile noastre.
Avatar utilizator
zudo
Membru de onoare
 
Mesaje: 694
Membru din: 04 Feb 2009, 21:48
Localitate: Bucuresti

Re: colyalbaitz

Mesajde colyalbaitz » 21 Mar 2011, 15:54

Multumesc pentru invitatie si sper sa o onorez zic eu cat mai curand.O zi buna va doresc.
Avatar utilizator
colyalbaitz
 
Mesaje: 25
Membru din: 25 Dec 2010, 20:45
Localitate: Constanta


Înapoi la Membri noi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron