Salut

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati [url=http://forum.pipa-bucuresti.ro/ucp.php?i=164]profilul personal[/url] si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

Salut

Mesajde boogk » 26 Iun 2011, 18:23

Domnilor
După cum scrie și topicul sunt un membru nou pe forumul dumneavoastră și, totodată, un începător în ale pipei. Ce să spun, mi-a luat o groază de timp să învăţ o "metodă de a împacheta şi fuma tutunul" dar în final mi-am dat seama că e o treabă personală şi în consecinţă o tratez ca atare. O mică problemă am avut, şi am în cazul flake-urilor cu metoda "fold and stuff", dar lucrez la asta, nu de alta dar după un Peterson University Flake a venit într-un final un Samuel Gawith Full Virginia Flake care tutun, în opinia mea, este o poveste. Este adevărat, l-am comandat orbeşte oarecum, mai ales ca momentan fumez aromatice de la Larsen, dar a meritat. Am impresia că uşor, uşor nu mă mai mulţumesc aromaticele. Cine ştie, posibil să fie aşa.
De fapt vroiam doar să mă prezint, să vă salut pe toţi şi să vă mulţumesc pentu micile (sau marile) informaţii care m-au făcut să reuşesc să înţeleg, cel puţin până acum, magia pipei.
Bogdan
Avatar utilizator
boogk
 
Mesaje: 1
Membru din: 26 Iun 2011, 15:53
Localitate: Bucuresti
Fumez pipa din: 0- 0-2011

Re: Salut

Mesajde Lifelover » 27 Iun 2011, 12:05

Bine-ai venit, Bogdan! Delicioase alegerile tale de flakes de pana acum; te asteptam si pe la intalniri si fii pe pace, se construiesc si gusturile, se invata si metodele de impachetare.
Avatar utilizator
Lifelover
 
Mesaje: 135
Membru din: 27 Iul 2009, 20:44
Localitate: Cotroceni

Re: Salut

Mesajde zudo » 27 Iun 2011, 15:29

Salut Bogdan ! Nu-ti face griji : printre noi sunt bineveniti atat iubitorii de deserturi cat si cei de secaturi, afumaturi sau picante. Te asteptam la intalniri !
Avatar utilizator
zudo
Membru de onoare
 
Mesaje: 694
Membru din: 04 Feb 2009, 21:48
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Membri noi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 14 vizitatori

cron