Salutare

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati [url=http://forum.pipa-bucuresti.ro/ucp.php?i=164]profilul personal[/url] si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

Salutare

Mesajde blackthorium » 31 Iul 2012, 20:01

Salut.
Ma numesc Razvan si sunt din Bucuresti. Am un an si 2 luni de cand am renuntat la tigarete. De multa vreme m-au fascinat pipele, dar abia acum o saptamana m-am hotarat sa si achizitionez o pipa. Pana sa o achizitionez forumul m-a ajutat sa ma documentez. Pipa achizitionata este un Danske Club nr. 182 iar ca tutun am luat Amphora Full Aroma. Sper ca prima fumata sa o realizez la intalnirea din Bucuresti din 3 august, asta daca primiti incepatori.
Avatar utilizator
blackthorium
 
Mesaje: 2
Membru din: 25 Iul 2012, 17:34
Localitate: Bucuresti

Re: Salutare

Mesajde Gordon » 31 Iul 2012, 20:33

Bune alegeri desi eu nu sunt un fan Amphora dar se pare ca batranii il apreciaza. Inscrie-te la intalnire, esti binevenit ;)
Avatar utilizator
Gordon
Membru fondator PCB
 
Mesaje: 661
Images: 813
Membru din: 22 Oct 2008, 22:09
Localitate: Bucuresti
Fumez pipa din: 0- 0-2007

Re: Salutare

Mesajde napoleon » 02 Aug 2012, 20:14

Bine ai venit Razvan! Felicitari pentru decizia hotaratoare. Te asteptam la intalniri cu bratele deschise si tutunuri dintre cele mai diverse.
"Mă pot numi cum doresc, dar nu mă pot împiedica să fiu ceea ce sunt."
Avatar utilizator
napoleon
Membru de onoare
 
Mesaje: 284
Images: 35
Membru din: 17 Ian 2011, 21:27
Fumez pipa din: 25 Oct 2010


Înapoi la Membri noi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori

cron