Suicune

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati profilul personal si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

Suicune

Mesajde suicune » 11 Ian 2009, 01:46

Bine v-am gasit, pasionati al fumului elegant. Ma numesc Tudor si sunt din Ramnicu Valcea. Fumez pipa cam de un an de zile si deocamdata am in colectia mea doua pipe: un Capitol si o pipa Sport (nu mai stiu care e producatorul). Prefer in general tutunurile aromate dar din cand in cand pot sa mai fumez si ceva elegant, cum ar fi Peterson. Salutare tuturor si cat mai mult fum rece si placut.
suicune

Re: Bine v-am gasit

Mesajde Humidor » 11 Ian 2009, 09:22

Bine ai venit! Nu uita sa-ti setezi datele personale, semnatura si avatarul accesand "Panoul utilizatorului" si apoi profil.

Fum rece si te asteptam cu noi posturi!
Humidor

Mesajde Twain » 13 Ian 2009, 11:11

Bun venit, suicune.

Care blend anume de la Peterson iti place mai mult?
.
The old pipe gives the sweetest smoke
- Irish proverb ---
Twain
Membru de onoare

Mesajde suicune » 13 Ian 2009, 22:03

Twain scrie:Bun venit, suicune.

Care blend anume de la Peterson iti place mai mult?

Eu pana acum am fumat numai unul, Peterson Sherlock Holmes pe care il am si acum. Il fumez numai la ocazii speciale. L-am cumparat din Cluj ca in Valcea n-ai sa vezi asa ceva. Acolo erau mai multe blend-uri, inclusiv University Flake, Irish Flake si Sunset Breeze. Eu initial am vrut sa imi cumpar University Flake dar vanzatorul mi-a recomandat Sherlock (mi-a spus ca pe asta il cumpara cei mai multi). L-am luat si pot sa spun ca nu am fost absolut deloc dezamagit. De fapt, este un lux pentru unul care fumeaza de obicei tutunuri gen Skandinavik, Stanwell si Amphora.
suicune

Înapoi la Membri noi