Bună ziua tuturor

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati [url=http://forum.pipa-bucuresti.ro/ucp.php?i=164]profilul personal[/url] si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

Bună ziua tuturor

Mesajde Folk » 27 Ian 2014, 11:59

Mă numesc Florian Răzvan Oprea, am 23 de ani sunt din Bucuresti, am terminat facultatea de Afaceri Internaționale și ca oricare alt student fără experiență de muncă își caută un job. Am fost curios în privința fumatului din pipă de aproape 3 ani, și am tot zis că voi încerca. Iar acum 2 săptămâni am comandat online o pipă, a ajuns săptămâna trecută și nu am reușit să o mai pun jos de atunci. Știu că am multe de învățat, iar simplele video-uri de pe net nu sunt de ajuns. Sunt mereu deschis la recomandări și sfaturi, doar că nu mai cunosc și alți pipari. Desigur de acum nu va mai fi așa :D .

Vă mulțumesc, și fum rece tuturor.
Avatar utilizator
Folk
 
Mesaje: 3
Membru din: 26 Ian 2014, 14:45
Localitate: București
Fumez pipa din: 21 Ian 2014

Re: Bună ziua tuturor

Mesajde Radu-Mihai » 27 Ian 2014, 19:45

Bun venit in randul piparilor!
Poti participa la intalnirile Clubului fara probleme...
[color=#FF0000]Micile vicii dau farmec unei vieti monotone![/color]
Avatar utilizator
Radu-Mihai
Membru fondator PCB
 
Mesaje: 364
Images: 8
Membru din: 25 Iun 2009, 14:56
Localitate: Bucuresti
Fumez pipa din: 0- 0-1995

Re: Bună ziua tuturor

Mesajde napoleon » 27 Ian 2014, 22:22

Bine ai venit in randul nostru Folk! :1)
Te asteptam la intalnirile bilunare sa ne cunoastem si sa impartasim pasiunea (vino cu pipa, intrucat tutunuri si sfaturi vei gasi pe indelete dintre cele mai diverse si pertinente).

Cat priveste faptul ca esti in cautarea unui job, eu am absolvit prima data Istoria si aflandu-ma, tanar visator, in cautarea unui post m-am apucat, dupa, de Relatii Economice Internationale ca sa imi gasesc ceva de munca.... :2) :D
Asadar, avem de impartasit multe pasiuni! ;)
"Mă pot numi cum doresc, dar nu mă pot împiedica să fiu ceea ce sunt."
Avatar utilizator
napoleon
Membru de onoare
 
Mesaje: 284
Images: 35
Membru din: 17 Ian 2011, 21:27
Fumez pipa din: 25 Oct 2010

Re: Bună ziua tuturor

Mesajde Folk » 28 Ian 2014, 00:09

Știți acel moment cand vă gândiți " aș vrea să întâlnesc oameni noi, să îmi maresc cercul ce prieteni" , eh uite că asta mi-a trecut prin cap acum ceva timp. Se pare că pipa m-a ajutat, abia aștept să vă cunosc.
Fum rece tuturor!
Avatar utilizator
Folk
 
Mesaje: 3
Membru din: 26 Ian 2014, 14:45
Localitate: București
Fumez pipa din: 21 Ian 2014

Re: Bună ziua tuturor

Mesajde Romy » 28 Ian 2014, 13:25

Te salut Razvan si bine ai venit ! \M/
Avatar utilizator
Romy
Membru de seama
 
Mesaje: 75
Images: 6
Membru din: 08 Apr 2010, 17:26
Localitate: Bucuresti

Re: Bună ziua tuturor

Mesajde TLGTLC » 28 Ian 2014, 16:29

[quote="Folk"] nu am reușit să o mai pun jos de atunci. Știu că am multe de învățat, iar simplele video-uri de pe net nu sunt de ajuns. Sunt mereu deschis la recomandări și sfaturi, .

Bine ai venit pe forum! Cat ma regasesc in cuvintele tale! Ia-o usurel sa nu patesti din prea mult entuziasm ce am patit eu... Noroc de forumul acesta si de oamenii care si-au dedicat timpul sa dea explicatii si sfaturi.
Avatar utilizator
TLGTLC
 
Mesaje: 133
Membru din: 01 Dec 2010, 17:32
Fumez pipa din: 01 Noi 2010


Înapoi la Membri noi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron