Eugen

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati [url=http://forum.pipa-bucuresti.ro/ucp.php?i=164]profilul personal[/url] si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

Eugen

Mesajde eugenk » 24 Ian 2009, 17:45

Salut
Bine v-am gasit...cu ajutorul lui Pecta probabil ca o sa reusesc sa va cunosc si personal.
Fumez pipa de 3 ani si vreau sa cunosc din ce in ce mai multe tutunuri speciale fumate in companie speciala.numa' bine.sper sa ne vedem curand.


PS ..Eu sunt din Cluj via Bucuresti si sunt de profesie monteur de film.
eugenk
 

Re: EUGEN

Mesajde Baaron » 24 Ian 2009, 19:07

Bun venit Eugen, asteptam cu interes comentariile tale si te asteptam la intalniri...
Baaron
 

Re: EUGEN

Mesajde Twain » 25 Ian 2009, 01:39

Salut si bine ai venit printre noi.
Spui ca vrei tutunuri speciale... companie speciala... E clar. Asa ceva numai la intalnirile noastre gasesti. :1)
[color=#ECF3F7].[/color]
The old pipe gives the sweetest smoke
- Irish proverb ---
Avatar utilizator
Twain
Membru de onoare
 
Mesaje: 395
Membru din: 26 Oct 2008, 12:01
Localitate: Bucuresti

Re: EUGEN

Mesajde eugenk » 25 Ian 2009, 12:56

raman cu un Larsen.1864 si cu un MacBaren Scottish Blend si evident Stanwell Vanilla care a devenit un fel de 5 o'clock tabaco/tea.serios.nu ma pot desparti de tutunul asta.chiar daca nu e "special". in schimb trebuie sa recunosc ca din tutunurile fumate pana acum doar doua mi-au atras atentia in mod special: Larsen.1864, care se gaseste si la noi desi mult mai scump ca in alte parti(de cele mai multe ori mi-am luat tutunuri de prin locurile pe unde am umblat, dar de putine ori am avut curajul sa incerc tutunuri noi),iar cel de-al doilea a fost un Kohlhase & Kopp - Black Vanille (ceva de genu) luat din Londra.acolo am cautat un celebru pipar care are un magazin de pipe si de tutunuri pe care poti sa ti le prepari singur.nu l-am gasit.eu stiam doar ca ar exista, si zona in care ar fi magazinul.evident ca nu am putut zabovi prea mult in Kings Cross, Londra oferindu-mi mult mai mult decat "nu stiu ce straduta pe langa linia de tren".in acest fel am intrat intr-un magazin de gentlemani unde am gasit acest Kohlhase & Kopp care mi-a dat peste cap gusturile.asa ca, cu ajutorul vostru de cunoscatori cu siguranta voi descoperi si alte tentatii. :)
eugenk
 

Re: EUGEN

Mesajde Bogdan » 25 Ian 2009, 20:29

Larsen 1864 e aromat? am acum un Larsen Signature si un Stanwell melange care sunt aromate dar nu excesiv. merci
Bogdan
 

Re: EUGEN

Mesajde eugenk » 25 Ian 2009, 22:18

e intratat de aromat incat it vine sa devorezi fumul :)
eugenk
 


Înapoi la Membri noi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron