Va salut cu respect din Craiova

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati [url=http://forum.pipa-bucuresti.ro/ucp.php?i=164]profilul personal[/url] si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

Va salut cu respect din Craiova

Mesajde denis » 23 Sep 2014, 14:37

Numele meu este Denis sunt din Craiova lucrez in cadrul MAI si fumez pipa de aproximativ 16 ani mai rar si de 2 ani mai des . Am asteptat sa termin de citit tot ce este scris aici pentru a avea curajul necesar sa ma prezint . Am fost surprins sa constat ca multe din concluziile la care am ajuns in timp despre fumat pipa sunt conforme cu parerile celorlalti .Apreciez ce ati realizat pe acest forum . Ar fi foarte bine daca cei care sunt din craiova ar putea sa se intalneasca poate am ajunge sa facem si aici o filiala a clubului asta daca sunt ceva fumatori aici eu necunoscand decat unul . Despre mine mai pot sa spun ca, colectionez carte veche si monede, ca imi place off road-ul, sa citesc literatura sa merg pe munti si detest politica si televizorul . Imi cer scuze ptr. eventualele greseli de scriere dar folosesc doar telefonul ptr. internet. Consider ca cea mai buna fumata este cea care iti place tie.
Va salut cu respect D.
Cel mai bun fum este cel care iti place tie
Avatar utilizator
denis
 
Mesaje: 7
Membru din: 25 Aug 2014, 12:02

Re: Va salut cu respect din Craiova

Mesajde Gordon » 23 Sep 2014, 14:45

Bun venit Denis. Daca ai drum vinerea prin Bucuresti te asteptam la o fumata. Pana atunci iti urez succes in gasirea de doritori de intruniri in Craiova. E greu pana-i gasesti pe primii 2-3 dupa care merge de la sine.
Poate ne impartasesti concluziile tale la rubrica [url=http://forum.pipa-bucuresti.ro/viewforum.php?f=21]reviewur[/url]i
Avatar utilizator
Gordon
Membru fondator PCB
 
Mesaje: 661
Images: 813
Membru din: 22 Oct 2008, 22:09
Localitate: Bucuresti
Fumez pipa din: 0- 0-2007

Re: Va salut cu respect din Craiova

Mesajde napoleon » 23 Sep 2014, 19:28

Bine ai venit Denis! Te asteptam cu drag la intalnirile noastre bilunare, daca te afli in zona si iti face placere.
Asteptam, de asemenea, imbogatirea acestui forum cu experienta ta ajunsa la majorat.

Later edit: Poti lua legatura cu colegul Alien. Este din Moreni/Craiova (memberlist.php?mode=viewprofile&u=310)
Sunteti, deja, doi......Poate fi un inceput pe care noi il sprijinim/incurajam.
"Mă pot numi cum doresc, dar nu mă pot împiedica să fiu ceea ce sunt."
Avatar utilizator
napoleon
Membru de onoare
 
Mesaje: 284
Images: 35
Membru din: 17 Ian 2011, 21:27
Fumez pipa din: 25 Oct 2010


Înapoi la Membri noi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 16 vizitatori

cron