Salutare

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati [url=http://forum.pipa-bucuresti.ro/ucp.php?i=164]profilul personal[/url] si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

Salutare

Mesajde bogy » 15 Iun 2018, 08:32

Salutare la toata lumea. Ma numesc Bogdan, am 48 de ani si sunt fumator de pipa (mult spus) de 2 ani. In fapt pana acu 2 ani fumam tigari. In dorinta de a ma lasa de tigari, am incercat pipa. Si mi-a placut. Si nu am mai lasat-o. Bine inteles ca, in cautarea de informatii despre pipe, tutunuri, tehnici de umplere, de aprindere, de fumat, de curatat, etc am descoperit acest site. Multumesc asadar admin-ilor pentru acceptul primit. Informatiile descoperita aici sunt extraordinare. Spre ca, in timp, cu ajutorul piparilor cu experienta sa devin si eu un pipar cu adevarat (adica sa stapanesc cat mai multe din tehnicile descrise mai sus).
Fum rece la toata lumea!
Avatar utilizator
bogy
 
Mesaje: 5
Membru din: 13 Iun 2018, 11:33
Localitate: Bucuresti
Fumez pipa din: 0- 0-2016

Re: Salutare

Mesajde Radu-Mihai » 15 Iun 2018, 10:38

Bun venit în minunata lume a pipelor și piparilor!
[color=#FF0000]Micile vicii dau farmec unei vieti monotone![/color]
Avatar utilizator
Radu-Mihai
Membru fondator PCB
 
Mesaje: 364
Images: 8
Membru din: 25 Iun 2009, 14:56
Localitate: Bucuresti
Fumez pipa din: 0- 0-1995

Re: Salutare

Mesajde motzu » 18 Iun 2018, 14:50

Buna sa-ti fie ziua Bogdan

Completeaza locatia la profil ca sa stim la ce club de pipa te invitam

Zi frumoasa si bine ai venit
Avatar utilizator
motzu
Membru de onoare
 
Mesaje: 47
Membru din: 29 Mar 2013, 16:36

Re: Salutare

Mesajde bogy » 19 Iun 2018, 13:59

Buna ziua

Scuze, am omis sa precizez locatia. Sunt din Bucuresti - am completat si-n profil.
Avatar utilizator
bogy
 
Mesaje: 5
Membru din: 13 Iun 2018, 11:33
Localitate: Bucuresti
Fumez pipa din: 0- 0-2016


Înapoi la Membri noi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori

cron