Cinabru

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati [url=http://forum.pipa-bucuresti.ro/ucp.php?i=164]profilul personal[/url] si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

Cinabru

Mesajde Cinabru » 27 Oct 2008, 20:51

Buna seara tuturor. Sunt Cinabru, 29 de ani, din Bucuresti. Fumez pipa cam de doua-trei ori pe saptamana - desi in weekend se intampla sa "suplimentez". Prefer aromaticele, cat mai dulci, am doar doua pipe deocamdata - o Danske Club si o anonima - si intentionez sa imi maresc mai tarziu colectia.

Va felicit pentru forum si voi incerca sa fiu cat mai activ. In prima faza, daca este ok, voi mai pune cateva review-uri de tutun publicate pe blogul meu.
Avatar utilizator
Cinabru
Membru de onoare
 
Mesaje: 151
Membru din: 27 Oct 2008, 16:43
Localitate: Bucuresti

Re: Cinabru

Mesajde Humidor » 27 Oct 2008, 20:58

Salut Cinabru si bine ai venit!

Este perfect cu reviewurile, pentru asta am creat rubrica si te asteptam si cu alte posturi dar si cu prezenta la intalnirile noastre.


Fum rece!
Humidor
 

Re: Cinabru

Mesajde Cinabru » 27 Oct 2008, 22:14

Multumesc. Voi incerca sa le mai editez, aranjez, si o sa incerc sa pun zilnic macar cate un review, din cele deja facute. Sa se adune incetul cu incetul cat mai multe. Fum rece.
Avatar utilizator
Cinabru
Membru de onoare
 
Mesaje: 151
Membru din: 27 Oct 2008, 16:43
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Membri noi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori

cron