Cobilanschi

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati profilul personal si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

Cobilanschi

Mesajde cobilanschi » 04 Iun 2009, 16:02

Salut,

Mi-a spus Pecta despre voi si mi-a placut ca am gasit oameni care ma pot indruma. Cu doua saptamani in urma mi-am luat prima pipa si ceva tutun - stiind cumva ca e un inceput bun pentru finalul a 20 de ani de tigari. Am citit ceva materiale de pe site si de pe forum (felicitari, keep up the good work!) si deja salivez la aromele despre care aud. Mi-e clar ca am nevoie de o pipa mai buna decat "lemnul de cires" pe care l-am achizitionat - mai sunt si altele din ce in ce mai clare.

Sunt nascut in '72 si ma ocup cu tot felul de intamplari din filmul artei contemporane.

Bine v-am gasit.

ps: stiu ca exista o intrevedere vineri unde mi-ar placea sa particip. Tentatia de a afla despre tutunuri necunoscute mie - e mare. Can I come too?
cobilanschi

Re: cobilanschi

Mesajde alguhan » 04 Iun 2009, 16:23

Bine ai venit printre noi.
Esti foarte bine venit si la intalniri. Ne-ar face placere sa te cunoastem.
alguhan
Membru fondator PCB

Mesajde Humidor » 04 Iun 2009, 16:26

Bine ai venit Cobilanschi! Te asteptam maine incepand cu ora 17 la Green Tea: viewtopic.php?f=26&t=562&start=20
Humidor

Mesajde pecta » 04 Iun 2009, 16:59

Bun venit cobi printre noi. Te asteptam la intalniri.
A pipe. It’s like a faithful spouse. When you go home, it’ll be there, quietly waiting for you.

Zorba The Greek
pecta
Membru fondator PCB

Mesajde eugenk » 08 Iun 2009, 19:54

ti-o facut cu okiu tutunurile de le-ai mirosit la mine ha? daca vei veni vineri sa ne vedem la un ceai iti aduc o pipa Vauen cadou. :)
ceainaria e foarte aproape de Saga.mai vb la tel si bine te-am regasit.
eugenk

Mesajde eugenk » 08 Iun 2009, 19:55

igore, tu esti?
:))
eugenk

Mesajde pecta » 10 Iun 2009, 08:45

Nu e acela.
A pipe. It’s like a faithful spouse. When you go home, it’ll be there, quietly waiting for you.

Zorba The Greek
pecta
Membru fondator PCB

Mesajde eugenk » 11 Iun 2009, 19:04

bun asa.am crezut ca vrea igor cu piparii, eventual sa faca un film despre noi. :))
eugenk

Înapoi la Membri noi