Pecta

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati [url=http://forum.pipa-bucuresti.ro/ucp.php?i=164]profilul personal[/url] si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

Pecta

Mesajde pecta » 29 Oct 2008, 01:53

buna tuturor,

Fumez pipa de vreo 7-8 ani. Pentru mine multa vreme pipatul l-am vazut ca o activitate solitara,Fumez destul de rar in functie de dispozitie, uneori in fiecare zi, alteori o data la cateva saptamani . Nu pot spune ca am gustat foarte multe tutunuri. Am mers mai mult pe cavendish: Captain Black , Amsterdamer, Skandinavik si acum holland House.

Acum o luna mi-am luat o pipa Brebbia linea A dintr-un targ din Lisabona. Am vrut sa aflu mai multe despre ea, am cautat pe net si astfel am dat peste comunitatea romana de pipari.
A pipe. It’s like a faithful spouse. When you go home, it’ll be there, quietly waiting for you.

Zorba The Greek
Avatar utilizator
pecta
Membru fondator PCB
 
Mesaje: 117
Membru din: 28 Oct 2008, 00:08
Localitate: Bucuresti

Re: Pecta

Mesajde Humidor » 29 Oct 2008, 08:01

Bine ai venit Pecta.
Asteptam o poza cu pipa ta si posturi in care sa ne impartasesti din experienta ta.
Humidor
 


Înapoi la Membri noi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron