Mcer

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati profilul personal si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

Mcer

Mesajde mcer » 01 Iul 2009, 20:35

asta scrie pe cutia de w.o.larsen-signature cumparata azi.
probabil ca au dreptate, dar e al naibi de placut, mai ales dupa 4 luni juma"te de nefumat:)
oricum, faptul ca n-am mai pus o tigare'n gura de atata vreme deja ma face sa ma simt bine, iar faptul ca fumez pipa de 10-15 zile e parca un motiv de lauda:)

ca sa ma prezint; bucuresti, 1970, fumator de tigari de peste 20 de ani, lasat de ele de 4 luni, asa cum ziceam mai sus

pipe: Stanwell Danske Club 165 si una de porumb, ambele targuite de la jpb, 222 victoriei, cu fo 10 zile in urma
tutunuri: amphora full aroma, stanwell melange si cel de mai sus
stare de spirit: incantat ca v-am gasit - datorita voua am ales si pipele si tutunurile

scuze pentru spam,
ne mai auzim/vedem

o zi/seara buna!
mcer

Re: Fumatul ucide

Mesajde pintilie.costin » 01 Iul 2009, 20:49

Salutari,
Suntem incantati sa va cunoastem ,va uram bine ati venit! Eu ma numesc Pintilie Costin am fumat si eu tigari 8 ani dar odata dat de gustul pipei am renuntat la tigari.Daca vreti sa gustati si tunuri noi , si sa mai schimbati pareri /opinii va asteptam vineri la green tea(vezi intalniri ale membrilor ).In rest toate cele bune si fum rece .
pintilie.costin
Membru fondator PCB

Mesajde mcer » 01 Iul 2009, 20:58

Va multumesc pentru primire si-mi cer scuze ca am uitat sa ma prezint: Cristi
As veni cu draga inima vineri la intalnire dar datorita serviciului probabil as ajunge pe la 19:30, asta daca as reusi sa manageriez sotia si cainele:)
Am sa vad ce se poate face.

Spor!
mcer

Mesajde Humidor » 01 Iul 2009, 22:05

Bine ai venit! Comenzile le poti urmari aici: viewforum.php?f=96
Te asteptam vineri! Neaparat! :1)
Banuiesc ca esti din Bucuresti dar nu ar strica sa completezi la profil.
Humidor

Înapoi la Membri noi