Mcer

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati [url=http://forum.pipa-bucuresti.ro/ucp.php?i=164]profilul personal[/url] si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

Mcer

Mesajde mcer » 01 Iul 2009, 20:35

asta scrie pe cutia de w.o.larsen-signature cumparata azi.
probabil ca au dreptate, dar e al naibi de placut, mai ales dupa 4 luni juma"te de nefumat:)
oricum, faptul ca n-am mai pus o tigare'n gura de atata vreme deja ma face sa ma simt bine, iar faptul ca fumez pipa de 10-15 zile e parca un motiv de lauda:)

ca sa ma prezint; bucuresti, 1970, fumator de tigari de peste 20 de ani, lasat de ele de 4 luni, asa cum ziceam mai sus

pipe: Stanwell Danske Club 165 si una de porumb, ambele targuite de la jpb, 222 victoriei, cu fo 10 zile in urma
tutunuri: amphora full aroma, stanwell melange si cel de mai sus
stare de spirit: incantat ca v-am gasit - datorita voua am ales si pipele si tutunurile

scuze pentru spam,
ne mai auzim/vedem

o zi/seara buna!
Avatar utilizator
mcer
 
Mesaje: 12
Membru din: 17 Iun 2009, 13:25
Localitate: Bucuresti, Pajura

Re: Fumatul ucide

Mesajde pintilie.costin » 01 Iul 2009, 20:49

Salutari,
Suntem incantati sa va cunoastem ,va uram bine ati venit! Eu ma numesc Pintilie Costin am fumat si eu tigari 8 ani dar odata dat de gustul pipei am renuntat la tigari.Daca vreti sa gustati si tunuri noi , si sa mai schimbati pareri /opinii va asteptam vineri la green tea(vezi intalniri ale membrilor ).In rest toate cele bune si fum rece .
Avatar utilizator
pintilie.costin
Membru fondator PCB
 
Mesaje: 93
Membru din: 16 Mar 2009, 20:04
Localitate: Constanta

Re: Fumatul ucide

Mesajde mcer » 01 Iul 2009, 20:58

Va multumesc pentru primire si-mi cer scuze ca am uitat sa ma prezint: Cristi
As veni cu draga inima vineri la intalnire dar datorita serviciului probabil as ajunge pe la 19:30, asta daca as reusi sa manageriez sotia si cainele:)
Am sa vad ce se poate face.

Spor!
Avatar utilizator
mcer
 
Mesaje: 12
Membru din: 17 Iun 2009, 13:25
Localitate: Bucuresti, Pajura

Re: Fumatul ucide

Mesajde Humidor » 01 Iul 2009, 22:05

Bine ai venit! Comenzile le poti urmari aici: viewforum.php?f=96
Te asteptam vineri! Neaparat! :1)
Banuiesc ca esti din Bucuresti dar nu ar strica sa completezi la profil.
Humidor
 


Înapoi la Membri noi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron