Maryus_2oo6

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati [url=http://forum.pipa-bucuresti.ro/ucp.php?i=164]profilul personal[/url] si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

Maryus_2oo6

Mesajde maryus_2oo6 » 24 Feb 2010, 14:57

salutare in primul rand

Ma numesc Marius si sunt din Bucuresti , am inceput sa fumez pipa de jumatate de an , deci se poate spune ca sunt inca incepator , dar dornic sa aflu cat mai multe lucruri noi si folositoare despre aceasta arta. Sper sa mi gasesc si eu locul in acest club , si sa ne vedem cat mai curand . Ca pipa detin un Capitol de briar , si un Corn pipe .
maryus_2oo6
 

Re: Maryus_2oo6

Mesajde zudo » 24 Feb 2010, 15:20

Bine ai venit, te asteptam la intalniri.
Avatar utilizator
zudo
Membru de onoare
 
Mesaje: 694
Membru din: 04 Feb 2009, 21:48
Localitate: Bucuresti

Re: Maryus_2oo6

Mesajde pari » 25 Feb 2010, 09:36

Bine ai venit pe forum!
Uf, toti piparii sunt din Bucuresti... ::3)
Avatar utilizator
pari
Membru de onoare
 
Mesaje: 473
Images: 121
Membru din: 27 Feb 2009, 22:37
Localitate: Ploiesti

Re: Maryus_2oo6

Mesajde maryus_2oo6 » 25 Feb 2010, 14:33

:0) sunt multi din bucuresti , sper ca pe viitor vor fi si intanliri nationale.
maryus_2oo6
 

Re: Maryus_2oo6

Mesajde Molia » 25 Feb 2010, 15:04

Desi intalnirile noastre sunt deschise membrilor din alte orase, chiar din alte cluburi, viata de zi cu zi cu greu permite strabaterea A2-ului de dragul unei intalniri de patru ore cu alti pipari. De vreo 2 ori pe an amintim constantenilor ca sunt bineveniti oricand si de vreo doua ori pe an ei se scuza politicos. Speram si noi, dar pentru viitorul apropiat pare improbabil.
Molia
 


Înapoi la Membri noi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron