HanShu

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati profilul personal si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

HanShu

Mesajde HanShu » 22 Apr 2010, 21:14

Salutare tuturor!
Ma numesc Suhan Andrei, am aproape 26 ani, sunt dintr-o localitate din imprejurimile Iasi-ului si sunt intre ultimii "inscrisi la gradinita piparilor" :)
Ce pot spune in plus...sunt un fost fumator de tigarete (aproape 8 ani), am reusit sa renunt in octombrie anul trecut la ele iar de vreo 3 luni am inceput sa cochetez cu ideea de a fuma pipa. Asadar, de aproximativ 1 luna sunt posesorul unei Adsorba Bruyere Extra, a unui tutun Sunday's Fantasy si restul accesoriilor, achizitii facute cu ajutorul sfaturilor piparilor de pe Constantza Pipe Club si incep, incet dar sigur, sa formez turta pe noua pipa si nu in ultimul rand, sa ma formez pe mine ca fumator.
Am descoperit forumul vostru de cateva zile, mi-am facut un cont si sper sa fiu un participant cat mai activ la discutii.
Toate cele bune deocamdata si fum rece .
HanShu

Re: HanShu

Mesajde zudo » 22 Apr 2010, 22:07

Salutare Hanshu ! Bine ai venit pe forum ! Sunteti cel putin 4 ieseni pe forum, suficient numar pentru o filiala. Ar fi interesant sa stim daca va intalniti la vreo sueta prin oras. Fum Rece ! :1)
zudo
Membru de onoare

Mesajde Humidor » 23 Apr 2010, 06:45

Bun venit! Cei din Iasi s-au intalnit de mai multe ori. Nu trebuie decat sa iei legatura cu ei.

Asa cumi iti propui, te asteptam si noi sa devii un participant activ la discutii. :1)
Humidor

Mesajde Lifelover » 23 Apr 2010, 23:48

Bun-venit! Studiaza tot ce prinzi pe-aici, mai ales recenziile si regulamentul ::6) , bucura-te de lumea minunata care se cheama tobacciana si, nu-n ultimul rand, sa ai parte de fum rece si fumate placute.
Lifelover

Mesajde Cinabru » 24 Apr 2010, 12:04

Bine ai venit :1)
Cinabru
Membru de onoare

Mesajde HanShu » 25 Apr 2010, 16:06

Multumesc tuturor pentru intampinare! Am inceput sa iau toate topicurile de pe forum la rand, sau ma rog, aproape toate :oops: ; multe de citit, muuulte de invatat. Ma bag inapoi la citit :)
HanShu

Înapoi la Membri noi