Magazin tutun MegaMall

Postati aici informatii despre magazinele din Bucureşti

Magazin tutun MegaMall

Mesajde stelian » 01 Iun 2015, 14:39

salutare,

am citit eu cu atentie regulamentul forumului, de aceea sper sa nu fie considerat publicitate acest post (daca e, rog admin-ul sa-l stearga), dar ma gandeam sa va anunt si pe voi. Am fost duminica in prea vestitul si mult prea aglomeratul MegaMall si am vazut acolo un magazin fain ceva pe genul gentelmen s store. Adica poti sa gasesti acolo de la pipe si tutun pana la bauturi care sa mearga foarte bine cu acestea, brichete si tigari de foi. Mie mi-a placut si vi-l recomand si voua - El Unico (daca nu ma insel)
Avatar utilizator
stelian
 
Mesaje: 7
Membru din: 23 Mai 2015, 19:35

Re: Magazin tutun MegaMall

Mesajde sergiuniculescu » 02 Iun 2015, 12:00

Am fost în El Unico la Mall Baneasa. Pe partea de pipe și tutun de pipă este cam sărăcăcios, găsești doar Chacom și câteva Peterson. La trabucuri stau mai bine, au Arturo Fuente și gama Habanos. Mi-am cumpărat doar un futac tip briceag...la suprapreț 8-} ca să nu plec cu mâna goală.

P.S.: Partea bună este că găsim și JPB în Megamall :D
[color=#800000]You never really own a pipe. You are its caretaker until you pass it on.[/color]

[img]http://www.gifs.net/Animation11/Everything_Else/Smoking/Pipe.gif[/img]
Avatar utilizator
sergiuniculescu
 
Mesaje: 26
Membru din: 02 Sep 2014, 10:49
Localitate: Buzău

Re: Magazin tutun MegaMall

Mesajde Twain » 02 Iun 2015, 12:33

@ stelian: Este OK dacă postezi aici. Secţiunea aceasta este dedicată special acestui tip de anunţuri, despre magazine. Nu se consideră publicitate, ci mai degrabă ghid de cumpărături pentru pipari.

Personal, nu am ajuns încă în Mega Mall (deşi am drum prin zonă destul de des), dar văzusem deja pe site-ul mall-ului că la subsol este un magazin JPB, nu El Unico. După ce am citit cele scrise de tine mai sus, am mai intrat o dată pe harta lui interactivă şi l-am descoperit şi pe acesta. Ambele magazine sunt vecine, pe acelaşi coridor, la câţiva paşi distanţă unul de altul.
Mulţumim pentru informaţii.
[color=#ECF3F7].[/color]
The old pipe gives the sweetest smoke
- Irish proverb ---
Avatar utilizator
Twain
Membru de onoare
 
Mesaje: 395
Membru din: 26 Oct 2008, 12:01
Localitate: Bucuresti

Re: Magazin tutun MegaMall

Mesajde Learned » 02 Iun 2015, 23:44

Pe situ-l Jpb nu apare inca listat magazinul, sunt curios cum arata, pe celelalte 4 le stiu deja.

Ceva noutati la noul magazin care inca nu au fost listate pe site?
Avatar utilizator
Learned
 
Mesaje: 94
Membru din: 05 Dec 2013, 23:51
Localitate: Bucuresti
Fumez pipa din: 08 Feb 2013


Înapoi la Magazine din Bucureşti

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron