Park lane no 7

Moderator: Cinabru

Cum apreciati acest tutun?

Foarte slab
0
Niciun vot
Slab
1
100%
Mediu
0
Niciun vot
Bun
0
Niciun vot
Foarte bun
0
Niciun vot
 
Voturi totale : 1

Park lane no 7

Mesajde pintilie.costin » 16 Oct 2010, 13:30

Am avut parte de acest tutun prima data , daca nu gresesc , in vara anului trecut , un tutun care pe mine ma incantat , un flake generos frumos asezat in plic de dimensiuni cu mult mai mari decat cele cu care eram obisnuit . un continut generous de virinia si burley cu o ardere buna singura “problema “ o reprezinta aprindere ca la orice flake de altfel. Continut de nicotina mediu indeajuns pentru un flake /fumata , se gaseste destul de bine uscat in plic asadar poate fi pus la treaba inca de la deschiderea plicului.Fiind vorba despre Virginia si burley “spectatorii” nu vor deranjati ci unii chiar incatati.Singurul defect al acest blend il reprezinta iuteala pe care nu am mai intalnito pana acum la nici un blend cu o asemenea compozitie .Il recomand in special persoanelor cu ceva experienta.un blend ce trebuie “digerat” in linistea caminului pentru a fi inteles pe deplin.
P.S.: Domnilor imi permit sa eu acest review deoarece colegii mai mai abili nu au luat taurul de coarne ,va rog sa scuzati eventualele inexactitati este primul review facut in aceasta forma.
Fişiere ataşate
park lane.PNG
park lane.PNG (21.21 KiB) Vizualizat de 4360 ori
Avatar utilizator
pintilie.costin
Membru fondator PCB
 
Mesaje: 93
Membru din: 16 Mar 2009, 20:04
Localitate: Constanta

Înapoi la Orlik

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron