Salutare !

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati [url=http://forum.pipa-bucuresti.ro/ucp.php?i=164]profilul personal[/url] si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

Salutare !

Mesajde gogu's pipe » 01 Iun 2012, 09:15

Buna tuturor,


Ma numesc Radu si sunt din Braila. Dupa cca. 30 de ani de fumat tigari si dupa un an pauza totala,
am incercat pipa. Se pare ca este dragoste la prima vedere :ymblushing:

Ura!
gogu's pipe
 

Re: Salutare !

Mesajde Gordon » 13 Iun 2012, 09:43

Bun venit Radule. Vezi ca pe langa Braila, la Galati, il gasesti pe David Dee, un italian care si-a deschis un magazin de profil. Are pipe interesante: http://www.daviddee-tabaccoshop.ro/pipe.htm
Avatar utilizator
Gordon
Membru fondator PCB
 
Mesaje: 661
Images: 813
Membru din: 22 Oct 2008, 22:09
Localitate: Bucuresti
Fumez pipa din: 0- 0-2007

Re: Salutare !

Mesajde pari » 13 Iun 2012, 11:11

Bine ai venit RADU!
sa ai o dragoste fara nabadai... :1)
Avatar utilizator
pari
Membru de onoare
 
Mesaje: 473
Images: 121
Membru din: 27 Feb 2009, 22:37
Localitate: Ploiesti

Re: Salutare !

Mesajde gogu's pipe » 29 Iun 2012, 13:29

Am deja doua pipe de la magazinul din Galati. Sunt cam grele(de fapt eu le-am ales asa) dar fumeaza super. Sunt cu filtre de 9 mm.
De cand am inceput sa le fumez pe acestea doua , pipele din dotare care sunt fara filtru au ramas nefolosite. Incep sa inteleg de ce
un fumator de pipa trebuie sa dispuna de un minim de 7-10 pipe. Incet, incet mi le voi lua. O sa continui pe
topicul cu magazinele.
gogu's pipe
 

Re: Salutare !

Mesajde napoleon » 30 Iun 2012, 19:12

Sa te slujeasca cu folos! :1) Te asteptam, in topicul dedicat, cu detalii despre marcile achizitionate, forme, felul in care fumeaza, tutunurile pe care le-ai dedicat si ceea ce consideri important de impartasit.
"Mă pot numi cum doresc, dar nu mă pot împiedica să fiu ceea ce sunt."
Avatar utilizator
napoleon
Membru de onoare
 
Mesaje: 284
Images: 35
Membru din: 17 Ian 2011, 21:27
Fumez pipa din: 25 Oct 2010


Înapoi la Membri noi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron