Buna ziua

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati [url=http://forum.pipa-bucuresti.ro/ucp.php?i=164]profilul personal[/url] si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

Buna ziua

Mesajde themaax » 02 Iul 2013, 14:48

Buna ziua onorabili domni ...

Cu ocazia zilei de nastere am primit, de la o buna prietena, o pipa Savinelli ( Trevi Rustic 9mm ) dorind ca de la stadiul de fumator stresat, sa trec la stadiul de pipar calm ... in concluzie astept sfaturile DVs. intelepte in aceasta materie si sper sa ma integrez perfect in comunitatea voastra. Am zis !
themaax
 
Mesaje: 25
Membru din: 25 Iun 2013, 14:58
Localitate: Ploiesti
Fumez pipa din: 25 Iun 2013

Re: Buna ziua

Mesajde Twain » 02 Iul 2013, 17:47

Bună ziua şi ţie, onorabil domn.
Bun venit pe forum.
Felicitări pentru prietenii tăi, care îţi dăruiesc pipe. Ori se pricep, ori au făcut o alegere norocoasă, pentru că Savinelli este o marcă foarte bună.
În privinţa sfaturilor eu propun să facem un pic altfel: citeşti cele câteva linkuri pe care le voi lista eu mai jos, încerci să urmezi indicaţiile de acolo, iar dacă ceva nu merge bine îţi postezi întrebările... ceva mai punctiform. Aşa, la modul general, nu cred că-şi va găsi cineva timp să-ţi facă un rezumat. Oricum, nu e greu să fumezi pipa. O dată ce o să deprinzi "strategia" de bază, nu-ţi va mai rămâne decât să perfectezi câteva detalii pe ici pe colo.
Succes!

viewtopic.php?f=12&t=1379
viewtopic.php?f=12&t=30
viewtopic.php?f=19&t=459
viewtopic.php?f=17&t=607
viewtopic.php?f=101&t=1501
viewtopic.php?f=12&t=29
viewtopic.php?f=12&t=4
[color=#ECF3F7].[/color]
The old pipe gives the sweetest smoke
- Irish proverb ---
Avatar utilizator
Twain
Membru de onoare
 
Mesaje: 395
Membru din: 26 Oct 2008, 12:01
Localitate: Bucuresti

Re: Buna ziua

Mesajde themaax » 02 Iul 2013, 21:34

[quote="Twain"]Bună ziua şi ţie, onorabil domn.
Bun venit pe forum.
Felicitări pentru prietenii tăi, care îţi dăruiesc pipe. Ori se pricep, ori au făcut o alegere norocoasă, pentru că Savinelli este o marcă foarte bună.
În privinţa sfaturilor eu propun să facem un pic altfel: citeşti cele câteva linkuri pe care le voi lista eu mai jos, încerci să urmezi indicaţiile de acolo, iar dacă ceva nu merge bine îţi postezi întrebările... ceva mai punctiform. Aşa, la modul general, nu cred că-şi va găsi cineva timp să-ţi facă un rezumat. Oricum, nu e greu să fumezi pipa. O dată ce o să deprinzi "strategia" de bază, nu-ţi va mai rămâne decât să perfectezi câteva detalii pe ici pe colo.
Succes!

viewtopic.php?f=12&t=1379
viewtopic.php?f=12&t=30
viewtopic.php?f=19&t=459
viewtopic.php?f=17&t=607
viewtopic.php?f=101&t=1501
viewtopic.php?f=12&t=29
viewtopic.php?f=12&t=4


Raman profund indatorat Excelenta ...
themaax
 
Mesaje: 25
Membru din: 25 Iun 2013, 14:58
Localitate: Ploiesti
Fumez pipa din: 25 Iun 2013

Re: Buna ziua

Mesajde Mihai.Petrisor » 02 Iul 2013, 22:51

Un alt mod de a deprinde sau perfectiona modul in care se fumeaza pipa este participarea la intrunirile noastre bilunare. Daca sunteti interesat, va asteptam.
Audiatur et altera pars.
Avatar utilizator
Mihai.Petrisor
Membru de onoare
 
Mesaje: 272
Images: 99
Membru din: 07 Ian 2011, 19:58
Localitate: Bucuresti
Fumez pipa din: 0- 0-1998


Înapoi la Membri noi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron