Mrg

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati [url=http://forum.pipa-bucuresti.ro/ucp.php?i=164]profilul personal[/url] si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

Mrg

Mesajde mrg » 24 Oct 2008, 12:06

Ei bine, ne intalnim si aici. Sincer sa fiu, regret "schisma" de pipaclub.3xforum, pt. ca eu unul cred ca dispersarea conduce la o pierdere importanta de continut. Dar cine stie, poate ca nu se pierde nimic, totul se transforma. ;)
Insa, pana la proba contrarie, fiecare cu decizia si optiunea lui. Dincolo de opiniile si regretele proprii, merita salutata initiativa asta si apreciat efortul celor care au pus umarul sa creeze alternativa aceasta. Si acum urarile: la cat mai multe posturi bune :!:

LE: Am uitat sa ma prezint :idea:
Pt. ca sunt intr-o pasa lipsita de imaginatie, dau paste la profilul meu din blog:
"Sunt un pipar incepator cu state vechi. Prima pipa am pufait-o prin '91-'92. De atunci sporadic si fara prea multa atentie. De abia de cateva luni am dedicat mai multa atentie acestei arte pur subiective, descoperindu-i savoarea. Nu detin o colectie impresionanta de pipe si nu am un portofoliu extins de tutunuri fumate. Inca! Insa imi place sa fumez pipa si ma pasioneaza tot ce tine de arta pufaitului. Altceva ce ar mai fi de spus? Restul este sau va fi pe blog"
Si, evident, pe forum. ;)
Avatar utilizator
mrg
Membru fondator PCB
 
Mesaje: 252
Membru din: 24 Oct 2008, 11:55
Localitate: Bucuresti
Fumez pipa din: 0- 0-2007

Re: Sunt... ca si nou!

Mesajde Humidor » 24 Oct 2008, 12:32

Bine ai venit mrg, la cat mai multe posturi si fum rece!
Te asteptam si la intalniri mai des.
Humidor
 

Re: Sunt... ca si nou!

Mesajde mrg » 24 Oct 2008, 12:54

Multumesc de urari, Bogdane! Esti un delicat cand spui "mai des", in ultimul timp (cam indelungat ce-i drep...) am tras chiulul, dar... motivat ;) Sper insa sa sa scap de "motivatiile" de genul asta cat mai curand.
Fum rece si tutun BUN pe-ndestulate tuturor!
Avatar utilizator
mrg
Membru fondator PCB
 
Mesaje: 252
Membru din: 24 Oct 2008, 11:55
Localitate: Bucuresti
Fumez pipa din: 0- 0-2007

Re: Sunt... ca si nou!

Mesajde Baaron » 28 Oct 2008, 22:24

Bun venit Mrg !....din nou !
Cam putin prea fortat "schisma"...as zice mai degraba o schimbare asteptata si normala intr-un fel...
Baaron
 

Re: Sunt... ca si nou!

Mesajde mrg » 29 Oct 2008, 09:39

Multumesc, Subsonique... din nou! ;)
Referitor la termenul "putin prea fortat", ce sa spun...? Este o opinie strict personala, exprimata intr-un spatiu personal si nu unul public. In rest, ca sa nu lungesc discutia inutil si neintersant pt. nimeni, poate ca intr-un fel ai dreptate. Fum rece si tutun pe-ndestulate! :)
Avatar utilizator
mrg
Membru fondator PCB
 
Mesaje: 252
Membru din: 24 Oct 2008, 11:55
Localitate: Bucuresti
Fumez pipa din: 0- 0-2007


Înapoi la Membri noi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori

cron