Novice spus este deja prea mult

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati [url=http://forum.pipa-bucuresti.ro/ucp.php?i=164]profilul personal[/url] si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

Novice spus este deja prea mult

Mesajde Dan Szabo » 04 Ian 2010, 14:16

Buna ,
Ma numesc Dan Szabo si sunt un super novice in ale fumatului de pipa . M-am apucat f recent de acest "sport" si am cautat cat mai multe informatii in acest sens. Am dat de acest Site al clubului ,am citit cam tot ce se putea citi si am ajuns la concluzia ca "novice " este deja o clasa superioara,deci mai am de parcurs ceva drum pana la aceaste titulatura . Asa ca am decis ca la una dintre primele intalniri ale membrilor sa particip si eu, bineinteles sub rezerva de a fii acceptat.
Cu stima .
Dan Szabo
 


Re: Novice spus este deja prea mult

Mesajde zudo » 04 Ian 2010, 17:32

Bun venit si te asteptam si la intalniri. Atentie, totusi, unde postezi! Potrivit ar fi fost la subforumul "membrii noi".
Avatar utilizator
zudo
Membru de onoare
 
Mesaje: 694
Membru din: 04 Feb 2009, 21:48
Localitate: Bucuresti

Re: Novice spus este deja prea mult

Mesajde Baaron » 04 Ian 2010, 17:54

S-a rezolvat
Baaron
 

Re: Novice spus este deja prea mult

Mesajde Dan Szabo » 05 Ian 2010, 15:48

Va multumesc ptr. informatii si promtidudine . Abia astept sa se programeze o intalnire . Am o gramada de intrebari referitoare la ce pipe sa imi iau........... si multe altele . Sper sa nu plictisesc prea mult atunci. Acum am luat o pipa din anticariat JURA .(Denicotea )
si ma inteleg destul de bine cu ea . Am cam intampinat greutati la inceput dar am sa va spun la prima intalnire ca sa aveti de ce rade.......Am mai primit doua cadou ..... No name......si le schimb la fiecare pipat ....un sfat invatat aici....dar voi lua ce trebuie in urma discutiilor cu profesionistii.
O zi cat mai buna la toata lumea .
Dan Szabo
 


Înapoi la Membri noi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori

cron