zudo

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati [url=http://forum.pipa-bucuresti.ro/ucp.php?i=164]profilul personal[/url] si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

zudo

Mesajde zudo » 16 Mar 2010, 22:46

Va salut domnilor !
Mai bine mai tarziu decat niciodata. Ar trebui ca topicul sa se numeasca, fara sa parodiez, "Membri vechi si noi".Oricum, printre fumatori si nu numai, suntem un fel de boieri. In fine, numele meu este Bogdan Turcea, am 43 de ani, fumez pipa de un an si jumatate - cand m-am lasat de tigari - , sunt pasionat de pipe, apreciez toate tutunurile sincere( englezesti, orientale, virginii sau putin aromate), artele plastice, ceva istorie si filosofie. A fi pipar, pentru mine, inseamna privilegiul de a te putea detasa critic de "realitatea" cotidiana. Va datorez in mare parte aceasta multumire si ma inclin in fata dumneavoastra !
Avatar utilizator
zudo
Membru de onoare
 
Mesaje: 694
Membru din: 04 Feb 2009, 21:48
Localitate: Bucuresti

Re: zudo

Mesajde Lifelover » 16 Mar 2010, 23:09

Ma-nclin si eu si-ti multumesc pentru ce faci printre si pentru noi.
Avatar utilizator
Lifelover
 
Mesaje: 135
Membru din: 27 Iul 2009, 20:44
Localitate: Cotroceni

Re: zudo

Mesajde mrg » 17 Mar 2010, 06:42

:41) Piparii stiu de ce... :1)
Avatar utilizator
mrg
Membru fondator PCB
 
Mesaje: 252
Membru din: 24 Oct 2008, 11:55
Localitate: Bucuresti
Fumez pipa din: 0- 0-2007

Re: zudo

Mesajde eugenk » 17 Mar 2010, 23:14

respect my man. ne vedem in curand!
eugenk
 

Re: zudo

Mesajde RazvanD » 18 Mar 2010, 10:26

Draga Zudo iti multumim ca ne faci in fiecare luna bucurii ::7) toti te asteaptam precum il asteapta copii pe Mos Craciun, numai ca la noi vine Mosu' in fiecare luna :19)
Avatar utilizator
RazvanD
Membru fondator PCB
 
Mesaje: 49
Membru din: 29 Mar 2009, 18:50
Localitate: Campina


Înapoi la Membri noi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron