despre mine in 2 cuvinte.

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati [url=http://forum.pipa-bucuresti.ro/ucp.php?i=164]profilul personal[/url] si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

despre mine in 2 cuvinte.

Mesajde eduard mang » 06 Iul 2010, 08:16

Buna sint Edy si sint fumator de pipa de aproximativ 8 luni si-mi plac in general (sau cel putin acum) mixturile englezesti. :) si vizitez situl de ceva vreme (cred ca 4-5luni).
eduard mang
 

Re: despre mine in 2 cuvinte.

Mesajde Molia » 06 Iul 2010, 08:50

Bine ai venit! Am aprecia sa ne ajuti spunandu-ne de unde esti si cum ne-ai gasit. Esti asteptat si la intalniri, la un schimb amical de experienta insotit de o bere, un ceai sau ce te racoreste mai bine cand gasesti timpul disponibil.
Fum rece!
Molia
 

Re: despre mine in 2 cuvinte.

Mesajde Humidor » 06 Iul 2010, 09:09

Bun venit! Te asteptam si la intalniri, sa ne spui cate pipe ai, cum le fumezi, care sunt preferatele etc.

(Din statistici reiese ca avem multi pipari care ne urmaresc din umbra, altfel nu-mi explic diferenta intre cei ~ 25 membri care viziteaza zilnic forumul si ceilalti de pana la 150 de vizitatori unici pe zi in situatia in care avem doar 119 membri inscrisi. Pe aceasta cale ii incurajez si pe ceilalti pipari, care doar ne urmaresc, sa-ti urmeze exemplul si sa devina mai activi prin inscrierea pe forum. Forumul se doreste a fi unul interactiv, nu doar o sursa de informare. Desigur, este alegerea fiecaruia pana la urma, dar este mai frumos si interesant asa.)
Humidor
 

Re: despre mine in 2 cuvinte.

Mesajde mrg » 06 Iul 2010, 09:14

Bun venit, Edy! Interesanta alegere dupa 8 luni de fumat! Felicitari!! Te asteptam la reuniuni, pt schimb de impresii, experiente, observatii etc. Pana atunci, fum rece. :1)
Avatar utilizator
mrg
Membru fondator PCB
 
Mesaje: 252
Membru din: 24 Oct 2008, 11:55
Localitate: Bucuresti
Fumez pipa din: 0- 0-2007

Re: despre mine in 2 cuvinte.

Mesajde zudo » 06 Iul 2010, 15:14

Salut ! Te asteptam la intalniri .:ymhug: . Nu uita sa completezi la profil locul de bastina !
Avatar utilizator
zudo
Membru de onoare
 
Mesaje: 694
Membru din: 04 Feb 2009, 21:48
Localitate: Bucuresti

Re: despre mine in 2 cuvinte.

Mesajde Lifelover » 07 Iul 2010, 09:27

Bine-ai venit! Sa ne spui si ce te-a convins sa ne scrii, dupa ce ai urmarit forumul... poate mai putem mari comunitatea cu niste feedback. :1)
Avatar utilizator
Lifelover
 
Mesaje: 135
Membru din: 27 Iul 2009, 20:44
Localitate: Cotroceni


Înapoi la Membri noi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

cron