Faceam niste teste pentru o animatie si...

Faceam niste teste pentru o animatie si...

Mesajde Alexandru » 27 Iul 2010, 09:27

m-am gandit ca ar arata destul de bine asa:
http://www.youtube.com/watch?v=ViAkd_NOtvU
Alexandru
 

Re: Faceam niste teste pentru o animatie si...

Mesajde Radu-Mihai » 27 Iul 2010, 10:18

Interesanta animatie,ma gandeam daca asa ceva ar putea precede prima pagina a forumului Pipa Club Bucuresti?
Adica cine acceseaza forumul,sa fi intampinat de cateva secunde de animatie,eventual si sigla clubului sa apara undeva in fundal...
Nu stiu,nu ma pricep la computere,dar ar fi o idee!... :idea:
[color=#FF0000]Micile vicii dau farmec unei vieti monotone![/color]
Avatar utilizator
Radu-Mihai
Membru fondator PCB
 
Mesaje: 364
Images: 8
Membru din: 25 Iun 2009, 14:56
Localitate: Bucuresti
Fumez pipa din: 0- 0-1995

Re: Faceam niste teste pentru o animatie si...

Mesajde DSM » 27 Iul 2010, 19:17

[quote="radu-mihai"]Interesanta animatie,ma gandeam daca asa ceva ar putea precede prima pagina a forumului Pipa Club Bucuresti?
Adica cine acceseaza forumul,sa fi intampinat de cateva secunde de animatie,eventual si sigla clubului sa apara undeva in fundal...
Nu stiu,nu ma pricep la computere,dar ar fi o idee!... :idea:


Nu si pentru cei care arunca cate o privire pe forum de cateva ori pe zi. Ar fi destul de enervant. Poate la siteul clubului.
“The value of tobacco is best understood when it is the last you possess and there is no chance of getting more.”
-Bismarck.
[url]http://darksatanicmill.com/[/url]
Avatar utilizator
DSM
Membru fondator PCB
 
Mesaje: 115
Membru din: 11 Noi 2009, 20:17
Localitate: Timisoara

Re: Faceam niste teste pentru o animatie si...

Mesajde Alexandru » 30 Iul 2010, 03:27

Sunt de aceeasi parere cu dsm, ar putea fi deranjant si greoi de incarcat in cazul multiplelor accesari. Forumul e forum, trebuie sa contina multa informatie. Pentru site ar fi mai simplu, unde mai pui ca ar fi si mai simplu de creeat. Animatia pentru forum ar trebui sa impace foarte multe persoane si pareri. Nu zic ca ar fi imposibil, dar ar fi un proces, sa-i spunem "greoi".
Alexandru
 


Înapoi la Film si Televiziune

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron