Misu

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati [url=http://forum.pipa-bucuresti.ro/ucp.php?i=164]profilul personal[/url] si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

Misu

Mesajde misu » 25 Oct 2008, 21:49

Buna, ma numesc Mihai, sunt din Baia Mare...cam departe...
Pot sa spun, ca si Mrg dealtfel, pipez de multa vreme dar numai de curand dupa toate regulile artei.
Ma bucur sa pot gasi persoane cu aceleasi preocupari.

Pana una-alta, bine v-am gasit si fum rece
Respect,
Misu
Avatar utilizator
misu
 
Mesaje: 61
Membru din: 25 Oct 2008, 13:28
Localitate: Baia Mare

Re: si eu...

Mesajde Humidor » 26 Oct 2008, 00:37

Salutare Misu si bine ai venit printre noi.

Te asteptam cu intrebari dar si cu posturi in care sa ne impartaseti din experienta ta.

Ne pare bine sa te avem aici!
Humidor
 

Re: si eu...

Mesajde cristi_l » 27 Oct 2008, 21:19

prezent si eu...va salut in primul meu post de pe acest forum. ca o prima impresie, imi place, e bine structurat si deja incep sa se adune informatii pretioase
Numele meu este Cristi, sunt din Constanta, dar mutat de voie de nevoie in Bucuresti la facultate. Sunt juniorul forumului, am doar 19 ani dar am facut deja o mare pasiune pentru fumatul lent si tihnit. Am o colectie mica de pipe (4 buc.: Un Danske Club, un Stanwell army mount, un corn cob drept si un Meerschaum de la Sahin pipo din Turcia) . La capitolul tutunuri preferate sunt mixturile englezesti, ador iuteala si mirosul de latakia...poate ca am un gust mai ciudat la tutun (fumez nightcap dimineata :lol: )
Felicitari pentru initiativa!
cristi_l
 

Re: si eu...

Mesajde Humidor » 27 Oct 2008, 21:32

Bine ai venit Cristi! Te asteptam si la intalniri.
Humidor
 

Re: si eu...

Mesajde Baaron » 11 Dec 2008, 11:11

Bun venit in clubul piparilor bucuresteni Misu !
Asteptam cu interes comentariile tale....
Baaron
 

Re: si eu...

Mesajde misu » 11 Dec 2008, 13:53

Multumesc Baaron,

chiar daca nu sunt bucurestean ma simt onorat sa ma aflu in compania voastra.
respect.
Avatar utilizator
misu
 
Mesaje: 61
Membru din: 25 Oct 2008, 13:28
Localitate: Baia Mare


Înapoi la Membri noi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron