Napoleon

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati [url=http://forum.pipa-bucuresti.ro/ucp.php?i=164]profilul personal[/url] si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

Napoleon

Mesajde napoleon » 17 Ian 2011, 22:51

Buna seara,

Ma numesc Ciprian Dinca, am 33 ani,si chiar daca pana la varsta aceasta nu am infiintat o religie sunt onorat ca am primit acceptul de membru al PCB.
Traiesc visul frumos al fumatei de pipa de doar o luna de zile si cu siguranta pentru mult timp de acum inainte ("mult timp" nu este o variabila ci o permanenta).
Tutunul nu mi-a fost strain timp de 15 ani, dar ca oricare copil neascultator l-am fumat sub forma de tigarete. Asta pana in decembrie anul trecut.
M-am ghidat si ma ghidez, in continuare, dupa informatiile utile, pertinente si indestulatoare expuse pe site-ul Clubului, pentru care doresc sa va felicit!
Detin 4 pipe (3 Peterson si 1 Chacom), accesoriile si cateva blenduri recomandate incepatorilor (achizitionate dupa citirea cu atentie a unor topicuri). Dar despre acestea, la timpul si locul lor in forum.

De acum incolo, doar fum rece.
"Mă pot numi cum doresc, dar nu mă pot împiedica să fiu ceea ce sunt."
Avatar utilizator
napoleon
Membru de onoare
 
Mesaje: 284
Images: 35
Membru din: 17 Ian 2011, 21:27
Fumez pipa din: 25 Oct 2010

Re: Napoleon

Mesajde zudo » 18 Ian 2011, 15:09

Salutare si bunvenit ! Te asteptam si la reuniuni ... :1)
Avatar utilizator
zudo
Membru de onoare
 
Mesaje: 694
Membru din: 04 Feb 2009, 21:48
Localitate: Bucuresti

Re: Napoleon

Mesajde victor » 19 Ian 2011, 12:03

Bine ai venit. Si cum spunea si Zudo; te asteptam la reuniuni. Reuniuni la care poti incerca si alte feluri de tabacuri! :1)
O pipa ofera omului intelept timp sa gandeasca si prostului ceva sa tina in gura.
Avatar utilizator
victor
Membru fondator PCB
 
Mesaje: 147
Images: 20
Membru din: 14 Feb 2010, 00:42
Localitate: Bucuresti, Romania

Re: Napoleon

Mesajde napoleon » 19 Ian 2011, 15:19

Va multumesc pentru primirea calduroasa. Cu siguranta, voi participa!
"Mă pot numi cum doresc, dar nu mă pot împiedica să fiu ceea ce sunt."
Avatar utilizator
napoleon
Membru de onoare
 
Mesaje: 284
Images: 35
Membru din: 17 Ian 2011, 21:27
Fumez pipa din: 25 Oct 2010


Înapoi la Membri noi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron