:)

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati [url=http://forum.pipa-bucuresti.ro/ucp.php?i=164]profilul personal[/url] si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

:)

Mesajde Rodica Turliu » 09 Iul 2011, 13:29

Bun găsit tuturor!
Deşi sunt activă pe forum si frecventez întâlnirile Clubului din ianuarie 2011, in urmă doar cu câteva zile am primit statutul de membru Pipa Club Bucureşti(statut de care, trebuie să recunosc, sunt foarte mândră!). Aşadar, consider că a venit timpul să mă prezint. Pe scurt: Rodica Turliu mă numesc, am 42 de ani şi sunt din Bucureşti.
În ceea ce priveşte lumea magică a fumatului de pipă pot spune ca deţin 3 pipe din briar, visez la una meerschaum şi imi plac la nebunie tutunurile care conţin latakia(prefer Erinmore Balkan Mixture).
În final, vreau să mulţumesc tuturor membrilor pe care îi cunosc pentru nobleţea şi jovialitatea cu care m-au acceptat în rândul fumătorilor de pipă.

Cu admiraţie si respect, Rodica Turliu.
Avatar utilizator
Rodica Turliu
Membru de seama
 
Mesaje: 84
Membru din: 27 Ian 2011, 14:51
Localitate: Bucuresti

Re: :)

Mesajde Gordon » 09 Iul 2011, 15:26

Bine ai revenit Rodica, in noua forma de prezentare :)
Pipele vor veni cu timpul si chiar recomand sa acorzi un timp suficient fiecareia, inainte de a-ti mari colectia. Dupa parerea mea, o achizitie pe an, dupa ce ai atins numarul de pipe necesar rotatiei, este de ajuns. Dar depinde de fiecare.
:41)
Avatar utilizator
Gordon
Membru fondator PCB
 
Mesaje: 661
Images: 813
Membru din: 22 Oct 2008, 22:09
Localitate: Bucuresti
Fumez pipa din: 0- 0-2007

Re: :)

Mesajde zudo » 09 Iul 2011, 17:14

Bine ai venit printre noi, Rodica ! :41)
Prezentarea era necesara forumistilor care nu frecventeaza intalnirile live. O prezenta feminina care nu mai este doar inedita, ci foarte placuta si consistenta. La mai multe pipe si reuniuni !
Avatar utilizator
zudo
Membru de onoare
 
Mesaje: 694
Membru din: 04 Feb 2009, 21:48
Localitate: Bucuresti

Re: :)

Mesajde Radu-Mihai » 10 Iul 2011, 10:28

Bun venit!...
Felicitari, pentru oficializarea statutului de "Prima Doamna" din Pipa Club Bucuresti... :D
Te asteptam la intalniri! :ymhug:
[color=#FF0000]Micile vicii dau farmec unei vieti monotone![/color]
Avatar utilizator
Radu-Mihai
Membru fondator PCB
 
Mesaje: 364
Images: 8
Membru din: 25 Iun 2009, 14:56
Localitate: Bucuresti
Fumez pipa din: 0- 0-1995

Re: :)

Mesajde Lifelover » 17 Iul 2011, 13:05

Cu intarziere (am indraznit sa-mi iau o minivacanta in care nu a fost internetul punctul forte), dar tin neaparat sa-i doresc Rodicai ,,Bun-venit!" si aici si acum. Cat despre statutul de Prima Doamna, eu zic ca-l putem oficializa, macar pe forum.
Avatar utilizator
Lifelover
 
Mesaje: 135
Membru din: 27 Iul 2009, 20:44
Localitate: Cotroceni

Re: :)

Mesajde mutze » 03 Sep 2011, 14:02

Sunt in total acord cu Lifelover.Bun revenit Prima Doamna. :)
Avatar utilizator
mutze
 
Mesaje: 53
Membru din: 15 Mar 2011, 18:55
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Membri noi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron