Kendal Mellow Mahogany

Moderator: Cinabru

Cum apreciati acest tutun

Foarte slab
1
100%
Slab
0
Niciun vot
Mediu
0
Niciun vot
Bun
0
Niciun vot
Foarte bun
0
Niciun vot
 
Voturi totale : 1

Kendal Mellow Mahogany

Mesajde Augustinus » 01 Mar 2009, 11:42

Cel de-al doilea tutun din gama Kendal este Mellow Mahogany, ispititor prezentat ca "broken flake". Am fumat multe tutunuri proaste, dar asta tinde sa intre din prima in topul primelor 3 tutunuri proaste fumate vreodata de mine. Poate doar Tillbury il intrece. Pacat de flakes-uri care chiar arata bine. Nu voi insista cu detaliile si voi spune doar ca este ca si cum ai fuma...sapun, sampon, apa de gura de la rusi...ORIBIL! Am incercat sa-l usuc, dupa metoda Baaron, insa nici dupa 24 de ore de uscare nu i-a disparut mirosul si gustul ala oribil. Costa destul de putin, 30 lei per 50 gr, insa mai bine stau fara tutun decat sa mai fumez asa ceva. Din pacate nu am o poza pt. acest "superb" produs.[attachment=0]mahog.gif
Avatar utilizator
Augustinus
Membru de onoare
 
Mesaje: 102
Membru din: 24 Oct 2008, 12:49
Localitate: Bucuresti

Re: Kendal Gawith Hoggarth&Co.

Mesajde Augustinus » 01 Mar 2009, 11:43

Cutiile astea contin acelasi produs, doar ca in forma rasfirata. Plicul adus in tara are aceeasi imagine, asa ca m-am incumetat sa atasez ceea ce am gasit pe net. Pentru doritorii de senzatii inedite merita incercat.
Avatar utilizator
Augustinus
Membru de onoare
 
Mesaje: 102
Membru din: 24 Oct 2008, 12:49
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Gawith Hoggarth&Co.

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron